Krypto

Nauczymy Cię jak handlować kryptowalutami

Kryptowaluty jak każdy instument finansowy wiąże się z ryzykiem, dlatego tak ważna jest odpowiednia wiedza dotycząca analizy kursu i wyczucia odpowiedniego momentu na zakup i sprzedaż. Wiedza tradingowa naszych edukatorów, którą dzielimy się z Tobą pozwala nam osiąganie zysków nawet na gdy kurs danych walut maleje! Chcesz dowiedziec się więcej o krypotwalutach i grani na spadkach?

Uczymy jak zarabiać na wzrostach i na spadkach kryptowalut

Będąc członkiem TakeProfit otrzymujesz m.in.:

  • szkolenia i wiedzę od światowych edukatorów
  • wsparcie mentora i społęczności TakeProfit 24/7
  • narzędzia analityczne
  • rekoemndacje strategii od edukatorów tradingowych
  • nauka zarządzania ryzykiem dzięki parametorm StopLoss i TakeProfit

TakeProfit to dostęp do ludzi i narzędzi

Będąc członkiem TakeProfit dołączasz nie tylko do społeczności, ale otrzymujesz także dostęp do szerokiej gamy narzędzi inwestycyjnych

GoLive

Czerp wiedzę od edukatorów inwestycyjnych z całego świata. Na platformie GoLive możesz brać udział w warsztatach live z największymi nazwiskami, rozmawiać z traderami z różnych stron świata, bądź samemu odbywać setki kursów uczących tradingu i inwestowania online.

Skanery

Otrzymaj dostęp do narzędzi analizujących trendy rynkowe w czasie rzeczywistym i wysyłających Ci powiadomienia o potencjalnych okazjach. Dodatkowo otrzymasz dostęp do gotowych strategii budowanych przez analityków z wieloletnim doświadczeniem.

Komunikator

Dołącz do społeczności ludzi dzielących wspólne pasje i cele. Będąc członkiem TakeProfit otrzymujesz dostęp do wewnętrznych kanałów społecznościowych, w których nasza społeczność potrafi wymieniać swoje analizy nawet późnymi nocami.

Rozwijaj swoje umiejętności pod opieką mentora

Nie ma mowy o rzucaniu Cię samotnie na głęboką wodę. Od początku swojej drogi towarzyszyć Ci będzie społeczność TakeProfit, ale także dedykowany mentor, z którym codziennie możesz rozmawiać o dalszej drodze.

Dowiedź się więcej o trading
z eksperckich artykułów

Odwiedź naszą sekcję Blog, w której na bieżąco publikujemy wiadomości rynkowe i dzielimy się autorskimi analizami trendów na rynkach finansowych.