Poznaj naszą ekipę!

TakeProfit to przede wszystkim społeczność wspólnych zajawkowiczów. Lubimy się rozwijać, lubimy to co robimy, ale także lubimy się nawzajem!

Wśród nas znajdziesz zarówno kogoś kto będzie dla Ciebie mentorem i inspiracją, jak i bliską osobę, z którą poruszać możesz każdy temat. Nawet ten najbardziej życiowy.

Jesteśmy tu dla siebie nawzajem, uczymy się razem, razem wygrywamy, ponosimy porażki, podnosimy się i balujemy po zwycięstwach.

Dołącz do nas na eventach TakeProfit

Społeczność


W sieci dostępnych jest wiele kursów i szkoleń z inwestowania. My postanowiliśmy pójść inną drogą i stworzyć społeczność, w której nigdy nie będziesz sam/sama. Nie wykluczamy nikogo, nawet jeżeli twoja wiedza o tradingu jest żadna. W końcu każdy kiedyś zaczynał. Razem wspieramy się w rozowju, wymianie doświadczeń, bądź po prostu życiowo! Czegoś potrzebujesz? Pewnie znajdziesz wśród nas specjalistę z tej dziedziny.

Eventy


Regularnie organizujemy wspólne wyjazdy, by poznawać się bliżej i spędzać wspólnie czas. Na edukacji, ale też zabawie i wypoczynku.
Czasem jedziemy odetchnąć w polskich górach, czasem poniesie nas daleko stąd, by odpocząć na piaskach Dubaju. Wspólnie bierzemy udział w zawodach jak Runmagedon, a innym razem organizujemy akcje charytatywne. Obiecujemy, że nie ma z nami nudy 😉

Komunikatory


Na co dzień jesteśmy rozsiani po całej Polsce, a nawet Europie, dlatego mamy własne kanały komunikacyjne, gdzie całą grupą możemy być razem.

Rynek nigdy nie śpi, podobnie jak nasze komunikatory. Gdy staniesz się członkiem TakeProfit nie zdziwi Cię, że nawet późną nocą w pokojach nasza społeczność wspólnie rozkminia strategię tradingu na kryptowalutach.

Ziomki i przyjaciele


Często określamy się prześmiewczo “rodziną z wyboru”. Jest w tym jednak wiele prawdy. TakeProfit to nie tylko trading i inwestowanie. Jest wśród nas wielu przyjaciół, którzy poza podbojem giełdy, wspólnie podbijają wieczorne kluby. Społeczność TakeProfit to także historia kilku związków, małżeństw, a nawet poczętych dzieci.

Mówiąc krótko powstaliśmy by wspólnie się uczyć i inwestować, skończyliśmy jako ekipa wspierająca się w każdej dziedzinie życia.