Próba

GoLive

Czerp wiedzę od edukatorów inwestycyjnych z całego świata. Na platformie GoLive możesz brać udział w warsztatach live z największymi nazwiskami, rozmawiać z traderami z różnych stron świata, bądź samemu odbywać setki kursów uczących tradingu i inwestowania online.

Skanery

Otrzymaj dostęp do narzędzi analizujących trendy rynkowe w czasie rzeczywistym i wysyłających Ci powiadomienia o potencjalnych okazjach. Dodatkowo otrzymasz dostęp do gotowych strategii budowanych przez analityków z wieloletnim doświadczeniem.

Komunikator

Dołącz do społeczności ludzi dzielących wspólne pasje i cele. Będąc członkiem TakeProfit otrzymujesz dostęp do wewnętrznych kanałów społecznościowych, w których nasza społeczność potrafi wymieniać swoje analizy nawet późnymi nocami.

Konto Fundowane

Członkowie TakeProfit na zaawansowanym poziomie są szkoleni by otrzymać możliwość zarządzania realnymi funduszami o wartości do 300 tysięcy dolarów, gdzie nawet 80% wygenerowanego zysku to twoja prowizja tradingowa.

Szkolenia, warsztaty i kursy

Poza dostępem do światowej wiedzy dbamy o dynamikę rozwoju umiejętności tworząc własne sesje warsztatowe i szkolenia. Zdobądź wiedzę od mentorów, a także wymieniaj się analizami z członkami twojego zespołu.

Aplikacja

Prócz narzędzi masz dostęp do naszej aplikacji na którą dostajemy gotowe powiadomienia na handel długoterminowy oraz na handel krótko terminowy