Eksperci

Poznaj bliżej naszych ekspertów

Członkostwo w Take Profit Crew to przede wszystkim dostęp do globalnej społeczności na czele, której stoją czołowi światowi edukatorzy inwestycyjni. Współpracują oni z największą międzynarodową platformą edukacyjną- IM Academy która istnieje na rynku od 10 lat. Codziennie możesz czerpać wiedzę z ich doświadczenia i przekładać rekomendację na własne strategie.

Nasi lokalni liderzy mają za zadanie codziennie wspierać Cię w motywacji i rozowju. Pamiętaj, że dołączając do Take Profit Crew nigdy nie zostawiamy Cię samego. Lider odpowiedzialny jest za pomaganie Ci w stawaniu pierwszy kroków w drapieżnym świecie finansów.

Globalni edukatorzy

Brandon Boyd

edukator TBX

Brandon Boyd – edukator TBX z Ameryki, czyli Time Based Trading. Na rynku ponad 10 lat, główne skupienie w kierunku par walutowych oraz tzw. „Scalping”, czyli grze na niższych interwałach czasowych.
Prowadzi wykłady wraz z Doktorem Josh Lee dwa razy dziennie od poniedziałku do piątku. Analizują rynek na żywo podpowiadając które momenty są dobre do podjęcia transakcji a których zdecydowanie lepiej unikać. Wraz z Doktorem Josh Lee uczą również sposobu w który warto analizować rynek samemu.
Są twórcami przełomowego skanera zwanego „IMPulse” który ułatwia podejmowanie decyzji na rynkach finansowych. Bez różnicy czy pary walutowe, kryptowaluty, indeksy, metale itd… Skaner nadaje się do analizowania wszystkiego i posiada niesamowitą skuteczność.
Wykłady Brandona Boyd są tłumaczone na język polski

Curtis Kobane

edukator DCX

Curtis Kobane – edukator DCX z Ameryki, czyli Digital Currency Trading. Na rynku chyba od urodzenia… Niesamowita wiedza i obeznanie na rynku tradycyjnym jak i tym nowoczesnym czyli właśnie kryptowalut. Omawia sytuacje dziejące się na świecie, tłumaczy zachowania rynkowe i do czego może się przyczynić.

Dani Peran

edukator DCX

Dani Peran – edukator DCX z Hiszpanii. Na rynku od ponad 7 lat. Jest to osoba która wysyła powiadomienia na naszą aplikację SwipeCoin (gotowe powiadomienia na handel).

Jest on specjalistą od ruchów BitCoin którego analizuje praktycznie codziennie. Prowadzi również zajęcia na żywo na których pokazuje i rozkłada na czynniki pierwsze w którą stronę pójdzie nasze BTC.

Jason Brown

edukator DCX

Jason Brown – edukator DCX z Ameryki. Na rynku ponad 5 lat. Spec rynku NFT. Posiadacz Bored Ape Yacht Club oraz Mutant Ape Yacht Club. Jeżeli jesteś zainteresowany sektorem NFT oraz całym światem MetaVerse jak i Web 3.0 to Jason z pewnością dostarczy Ci wielu przydatnych informacji.


Mike Sotero

edukator DCX

Mike Sotero – edukator DCX z Ameryki. Uczy, podobnie jak Curtis Kobane odnośnie wszystkiego co związane z kryptowalutami.
Mike specjalizuje się w szczególności sektorem DeFi, czyli zdecentralizowanymi finansami.
Chcesz wiedzieć kiedy oraz jaki projekt kupić a następnie na jaką cenę czekać by zrealizować zyski? Zapraszamy na zajęcia do Mike’go!

Nick Gomez

edukator DCX

Nick Gomez – edukator DCX z Ameryki. Potocznie znany jako „Ripple King” lub „ETH King” od nazwy kryptowalut które w większości analizuje na porządku dziennym.

Jest jednym z tych edukatorów którzy wysyłają nam gotowe powiadomienia na aplikacje SwipeCoin.