Edukatorzy

Poznaj bliżej naszych edukatorów

Członkostwo w TakeProfit to przede wszystkim dostęp do globalnej społeczności na czele, której stoją czołowi światowi edukatorzy inwestycyjni. Codziennie możesz czerpać wiedzę z ich doświadczenia i przekładać rekomendację na własne strategie.

Nasi lokalni liderzy mają za zadanie codziennie wspierać Cię w motywacji i rozowju. Pamiętaj, że dołączając do TakeProfit nigdy nie zostawiamy Cię samego. Lider odpowiedzialny jest za pomaganie Ci w stawaniu pierwszy kroków w drapieżnym świecie finansów.

Kamil Lewandowski

Kamil jest ekspertem i pionierem strategii Supply & Demand, w Polsce której uczy na swoich sesjach od 2019 roku. Ciekawość i determinacja doprowadziła go do poznania rynku na tyle dobrze, aby zobaczyć jak wielkie instytucje potrafią nim manipulować. Kamil nie tylko zagłębia się w sam wykres, ale również zagłębi się bardzo mocno w twój umysł i pomoże naprostować wzorce myślowe, które są największa zmorą każdego inwestora.

Strategia, zarządzanie ryzykiem oraz odpowiednie podejście do rynków to klucz do zarabiania na nich i tutaj opanujesz każdą dziedzinę.

Przemysław Wójcik

Z rynkami finansowymi mam już do czynienia od roku 2016. Nauczam swoich podopiecznych jak bezpiecznie podchodzić do tematu związanego z inwestycjami nie tylko w sektor krypto. 

Jestem autorem strategii SCALPER PRO opartej o jedno z naszych narzędzi w akademii. 

Na swoich sesjach uczę analizy technicznej oraz jak powiększyć swój portfel bez konieczności inwestowania świeżego kapitału. 

Wywodzę się z prostej zasady: „pieniądz musi robić pieniadz”.

Pokaże Ci jak z małych kwot można zrobić wielkie rzeczy. 

Moje spotkania ze studentami odbywają się 4 razy w tygodniu na platformie GoLive.

Dlaczego krypto ? Ponieważ Technologia zawsze zwycięży.