Po co komunikatory?

Nasza grupa jest liczna i rozsiana po całej Polsce. Mimo to jesteśmy w stałym kontakcie na własnych kanałach komunikacyjnych. Nasze kanały podzielone są tematycznie, gdzie na bieżąco analizujemy dane segmenty rynków finansowych. Są też miejsca, gdzie gadamy o wszystkim i o niczym (choć jeżeli potrzebujesz pomocy w remoncie to zapewne też ją tam znajdziesz). W komunikatorze również jest samouczek dzięki któremu od A do Z nauczysz się poruszać po aplikacjach oraz całym rynku krypto.
Każdy znajdzie odpowiedź na nurtujące go pytanie. Jeżeli nie znajdzie to wystarczy zapytać.

Bierz aktywny udział w kursach i szkoleniach na żywo online

Czerp wiedzę od ponad 100 edukatorów z całego świata

Otrzymaj dostęp do biblioteki kursów i szkoleń z całego rynku

Discord

✅ Grafik zajęć
✅ Ogłoszenia
✅ Newsy
✅ Informacje
✅ Krypto
✅ Forex
✅ Time Based Trading
✅ Indykatory dla naszej grupy
✅ Around the World (ludzie spoza Polski)
✅ Inne (memy, wygrane)
✅ Problemy techniczne

Dołącz za darmo 👉 KLIKNIJ

Zawsze pod ręką

Zabierz kontakt z całą grupą ze sobą – gdziekolwiek jesteś.

Aplikacja dostępna na Twój telefon komórkowy.

Bądź na bierząco.

Nie zmarnuj żadnej okazji 🥰

 

Dołącz za darmo 👉 KLIKNIJ

Rozwijaj swoje umiejętności pod opieką mentora

Nie ma mowy o rzucaniu Cię samotnie na głęboką wodę. Od początku swojej drogi towarzyszyć Ci będzie społeczność TakeProfit, ale także dedykowany mentor, z którym codziennie możesz rozmawiać o dalszej drodze.

TakeProfit to dostęp do ludzi i narzędzi

Będąc członkiem TakeProfit dołączasz nie tylko do społeczności, ale otrzymujesz także dostęp do szerokiej gamy narzędzi inwestycyjnych

GoLive

Czerp wiedzę od edukatorów inwestycyjnych z całego świata. Na platformie GoLive możesz brać udział w warsztatach live z największymi nazwiskami, rozmawiać z traderami z różnych stron świata, bądź samemu odbywać setki kursów uczących tradingu i inwestowania online.

Skanery

Otrzymaj dostęp do narzędzi analizujących trendy rynkowe w czasie rzeczywistym i wysyłających Ci powiadomienia o potencjalnych okazjach. Dodatkowo otrzymasz dostęp do gotowych strategii budowanych przez analityków z wieloletnim doświadczeniem.

Komunikator

Dołącz do społeczności ludzi dzielących wspólne pasje i cele. Będąc członkiem TakeProfit otrzymujesz dostęp do wewnętrznych kanałów społecznościowych, w których nasza społeczność potrafi wymieniać swoje analizy nawet późnymi nocami.

Konto Fundowane

Członkowie TakeProfit na zaawansowanym poziomie są szkoleni by otrzymać możliwość zarządzania realnymi funduszami o wartości do 300 tysięcy dolarów, gdzie nawet 80% wygenerowanego zysku to twoja prowizja tradingowa.

Szkolenia, warsztaty i kursy

Poza dostępem do światowej wiedzy dbamy o dynamikę rozwoju umiejętności tworząc własne sesje warsztatowe i szkolenia. Zdobądź wiedzę od mentorów, a także wymieniaj się analizami z członkami twojego zespołu.

Dowiedź się więcej
z eksperckich artykułów

Odwiedź naszą sekcję Blog, w której na bieżąco publikujemy wiadomości rynkowe i dzielimy się autorskimi analizami trendów na rynkach finansowych.